Leden 2013

HIATUS

31. ledna 2013 v 23:00 | *Nanu
Důvod proč dávám hiatus je ten, že mě nebaví přidávat články a obrázky, když je pak stejně nikdo nečte. Affs už sem asi vůbec nebaví chodit a tak to tu 'ruším', ale tím ruším myslím tak, že se sem možná ještě někdy vrátím, ale teď mi dejte oddech od blogování.

»Believe Tour »Animations

28. ledna 2013 v 6:36 | *Nanu |  Animace
Ahoj! Na netu se objevily nové animace z Believe Tour a jsou překrásné takže jsem je vám sem prostě musela dát! Jinak bude změna v designu, objednala jsem jeden nový tak snad se vám bude líbit. :)

Omluva, fotky + info

28. ledna 2013 v 6:31 | *Nanu |  Novinky
Ahoj, moc se vám omlouvám, že jsem v tu poslední době nebyla, ale nějakej jsem neměla čas a ani vlastně náladu přidávat nějaké články, no ale teď k tomu.. Ve VIP zprávách bylo, že Justin a One Direction přijedou do Čech a jako předkapelu jim bude 5 Angel, což je podle mě blbost, One Direction ať si klidně přijedou, na těch mi moc nezáležilí, ale aby Justinovi dělaly předkapelu 5 Angels tak to snad nemyslíte vážně, ne? Vždyť je to úplná blbost, oni se tímhle chtějí jen zviditelnit, a proto říkají takovéhle blbosti. Já tomu teda sama sebou nevěřím..
@theworldshero: Gabrielle Union doe! @scooterbraun: I’m blessed to work with this #family 
@scooterbraun: So @iputthesocietyonmyback and @justinbieber are ready for the show backstage. #believetour